TR | ENG | FR | RU

Başaktan Ekmeğe Elit Bir Dokunuş

Elit, buğday, un ve ekmek teknolojileri konularında uzmanlaşmış, 20 yıllık tecrübeye sahip teknik kadrosu ile değirmencilik ve ekmekçilik sektörüne hizmet vermektedir.

Elit Gıda konulara ve problemlerin çözümüne araştırmacı ve geliştirmeci kimliği ile yaklaşmakta ve her yıl önemli bir bütçeyi kalite kontrol laboratuarı destekli olarak, sektörel problemlerin çözümünde kullanmaktadır. Bu çalışmaları ile Elit doğrulara ulaşma, gelişme ve bir danışman firma kimliği ile hizmet verme özelliğini daima korumaktadır.

Elit’in temel ticari faaliyeti çeşitli etkenlerden kaynaklanan buğday, un ve ekmek kalitesindeki olumsuzlukları ortadan kaldıran ve ürün kalitesini iyileştiren UN VE EKMEK GELİŞTİRCİLERİ üretimidir.

Elit bünyesinde bulunan buğday, un analiz laboratuarı ve uygulama fırını ile müşteri talepleri doğrultusunda özel ürünler oluşturmakta ve gelişen endüstüriyel ihtiyaçlar doğrultusunda yenilikçi ürünler sunmaktadır. Yıllardır edindiği tecrübesini ve bilgi birikimini yapmış olduğu eğitim programları ile sektörle paylaşmaktadır.

Sağlıklı beslenme amaçlı zenginleştirilmiş un üretimleri için gerekli olan vitamin mineral karışımlarını ülkelerin isteği doğrultusunda hazırlamaktadır.

Türkiye pazarı dışında ihracata da un ve ekmek geliştirici üreten ve satan Elit Gıda çalışma yaptığı ülkenin buğday kalitesi ve ekmek kültürünü dikkate alarak ülkelere özel ürünler geliştirmektedir.

Elit Dünyanın en iyi enzim üreticilerinden birisi olan Hollanda DSM firması’nın Türkiye Un fabrikaları enzim temsilciliğini ve Tecco firmasının üretmiş olduğu Prejelatinize buğday unu SUPREX ürününün Un fabrikaları distribütorlüğünü yapmaktadır. İnsan sağlığına daima saygılı, çevreci ve yenilikçi, kaliteyi ilke edinmiş firmamız tecrübeli kadrosuyla satış, teknik, ve tüm ticari konularda hizmet vermeye devam etmektedir.

KALİTE ve GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

Elit Tarım ürünleri Paz. San. Dış Tic. Ltd. Şti. olarak ürettiğimiz gıdaların, hammaddeden, tüketiciye arzına kadar olan tüm aşamalarında güvenliğini sağlarız Sürekli gelişimi prensip edinen firmamız değişen piyasa koşulları doğrultusunda sektörün gereklerini yerine getirmek amacıyla teknolojiyi takip eder ve çalışanlarını sürekli eğitir Müşteri gereksinimlerini ve memnuniyetini esas alıp, kaliteyi tüm çalışanların katılımıyla sağlamakta ve sürekli gözden geçirmekteyiz.